بخش نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته ، شرکت تراشه حساب نوین

شکی نیست که در حال حاضر یکی از دغدغه‌های اصلی بشر تامین امنیت و آسایش برای محیط‌های مختلف مانند منزل، محل کار، مراکز آموزشی، درمانی، ورزشی و… است. با توجه به پایین آمدن سطح عمومی امنیت در جوامع بشری، وظیفه متولیان امنیت در کشور عزیزمان ایران، این است که بتوانند با نگاهی جامع به شرایط امنیتی اجتماع ایران و همچنین با آنالیز شرایط روز، بهترین و کارآمدترین گزینه‌های ممکن را برای هموطنانمان تهیه کرده و به ایشان ارائه نمایند.

با این که گروه وسیعی از جامعه الکترونیک ایران هم اکنون در زمینه نظارت تصویری و سیستم‌های امنیتی فعال هستند، ولی این امر دلیل کافی برای بهره‌مند شدن مشتریان این حوزه از حداکثر کیفیت، پایداری و خدمات پس از فروش نیست. متاسفانه در اکثر مواقع شاهد هستیم که مصرف‌کننده رضایت ندارد و دچار گرفتاری‌هایی گشته که در نهایت سبب سردرگمی و عدم استفاده صحیح وی از خدمات دریافت شده می‌شود.

در حقیقت این رسالت فعالان این صنف است که بهترین و منطقی‌ترین گزینه‌های مناسب با شرایط مشتری را تشخیص داده و با همسان نمودن آن با بودجه وی، آنرا پیشنهاد نمایند، همچنین خدمات دهنده لازم است که همواره در جهت بهره‌مند شدن مشتری از بهترین کیفیت روز، تا حد ممکن تلاش کند.

شرکت تراشه حساب نوین با بیش از ۱۰ سال حضور مستمر در زمینه ارائه سیستم‌های نظارت تصویری و امنیتی تلاش نموده تا همواره اهداف فوق را در راستای کسب جایگاهی معتبر در بازار سیستم‌های نظارت تصویری و امنیتی کشور مد نظر داشته باشد. اکنون با گذشت یک دهه از آغاز به کار این شرکت، مجموعه تراشه حساب نوین افتخار این را دارد که در میان فعالان بازار ایران به عنوان یکی از معدود مجموعه‌های معتبری که همچنان بر ارائه کالای اصیل و با کیفیت اصرار می‌ورزند، شناخته شود.

به خوبی می‌دانیم که نه کیفیت اتفاقی است و نه پایداری و استمرار حضور در بازار، آنچه مجموعه تراشه حساب نوین در راستای آن تلاش کرده و خواهد کرد، بدست آوردن جایگاهی پایدار و نیک در ذهن مشتریانی‌ است که به درستی این مجموعه را انتخاب کرده‌اند.

مسئول بخش نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته :

آقای کمال فنودی (داخلی ۱۱۵)